مقالات

تخصصی ترین مرکز شارژ گاز کولرگازی ال جی و اسپلیت LG

شارژگاز کولرگازی الجی از نیازهای اولیه دستگاه است. در سه حالت کولرگازی یا اسپلیت به شارژ گاز نیاز دارد. حالت اول بعد از نصب اولیه دستگاه کولر گازی میباشد. پس از نصب سرویسکار کولرگازی شارژ گاز را انجام میدهد.
حالت دوم در زمانی است که گاز دستگاه کاملا تخلیه شده و خالی است. حالت سوم نیز زمانی است که دستگاه به خوبی کار نمیکند و نیاز به گاز اضافه دارد.

شارژ گاز کولر گازی ال جی بدون گاز

برای اطمینان از خالی بودن دستگاه لازم است شیر گاز را اندکی باز کنید. اگر گاز از آن خارج شد به معنای این است که دستگاه گاز دارد. و اگر هیچ گازی خارج نشد یعنی دستگاه خالی از گاز است و باید شارژ گاز صورت بگیرد.

نشتی کولر گازی ال جی یا اسپلیت LG

در صورتی هیچ گازی در دستگاه نباشد باید سرویسکار نشتی دستگاه را بررسی کند. به این منظور باید وکیوم صورت بگیرد.سرویسکار از پمپ وکیوم به این منظور استفاده می کند. با وکیوم تمام هوا و رطوبت از دستگاه خارج می شود. نشت یابی یک عمل کاملا تخصصی است. برخی از سرویسکاران بدون نشت یابی اقدام به شارژ گاز می کنند و هزینه را از مشتری دریافت میکنند. این شارژ گاز کاملا بیهوده است و پس از مدتی دوباره گاز دستگاه خالی می شود.
سابن سرویس با متخصص ترین سرویسکاران کولرگازی در سراسر تهران همکاری می کند.

شارژ گاز کولرگازی ال جی که تازه نصب شده

تمامی دستگاه های کولرگازی به محض اینکه نصب می شوند. برای راه اندازی نیاز به شارژ گاز دارند.

شارژ گاز کولر گازی ال جی با گاز اضافی

در بسیاری از مواقع کولرگازی به خوبی سرمای محیط را تامین نمی کند. این مشکل می تواند به دلیل نیاز به شارژ گاز اضافی باشد. برای اینکه معلوم شود دستگاه به شارژ گاز اضافی نیاز دارد یا نه.  از دستگاه گیج استفاده می شود. این کار کاملا تخصصی است و سرویسکار با استفاده از گیج متوجه مقدار گاز مورد نیاز دستگا می شود.

شارژ گاز کولر گازی ال جی با ضمانت یکساله

مجموعه سابن سرویس با سابقه طولانی مدت در زمینه تعمیرات کولرگازی به یکی از بهترین مراکز تعمیر کولرگازی در تهران تبدیل شده است. وجود سرویسکاران قابل اعتماد و با تجربه و آموزش دیده در سراسر تهران یکی از دلایل موفقیت مجموعه است.

وجود سرویسکاران متعدد باعث شده سریعترین خدمات به مشتری عزیز ارائه شود. همچنین ارائه ضمانت نامه به مشتری عزیز خیال او را از بابت دریافت خدمات شارژ گاز کولرگازی راحت میکند.

شارژ گاز کولرگازی ال جی با مناسبترین قیمت

هزینه شارژ گاز کولرگازی ال جی براساس نرخ اتحادیه است. به میزان گاز استفاده شده محاسبه می شود. تمامی خدمات سابن سرویس دارای کمترین دستمزد سرویسکار میباشد. سیاست مجموعه با پایین آوردن نرخ تعمیرات جلب رضایت مشتری است. افزایش تعداد مشتریان و کاهش قیمت ها سیاست کاری مجموعه میباشد.

شارژ گاز کولرگازی ال جی LG

تعمیرات تخصصی کولرگازی ال جی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *