مقالات

بهترین مرکز تعمیر داکت اسپیلت در تهران

تعمیر داکت اسپیلت . یکی از دستگاه های سرمایشی داکت اسپلیت است. داکت اسپلیت نوعی کولر گازی است. عملکرد داکت اسپلیت شبیه به اسپلیت است.

سرویس داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپیلت . سرویس سالیانه داکت اسپلیت بسیار ضروری است. اگر به مدت طولانی سرویس دستگاه انجام نشود ممکن است قطعات اصلی دستگاه خراب شود. تعویض و تعمیر قطعات اصلی داکت اسپلیت بسیار هزینه بردار است. بنابراین سابن سرویس به شما پیشنهاد می کند سرویس داکت اسپلیت را به طور سالیانه انجام دهید. تا از هزینه های بعدی بر اثر خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت دارای دو بخش است. بخش داخلی و بخش خارجی
یونیت داخلی یا بخش داخلی داکت اسپلیت کانال هواساز است. و در قسمت های مختلف محیط داخلی خروجی باد را فراهم می کند. یونیت خارجی یا قسمت خارجی داکت اسپلیت کندانسور است. قطعات اصلی داکت اسپلیت مثل کمپرسور در آن قرار دارد.

داکت اسپلیت چگونه کار می کند؟

طرز کار داکت اسپلیت شبیه به اسپلیت است. تنها تفاوت در این است که اسپلیت از پنل برای خروجی باد استفاده می کند. پنل بر روی دیوار نصب می شود. داکت اسپلیت به جای پنل دیواری از یک اواپراتور زیر سقفی بزرگ استفاده می کند. هوای ورودی ساختمان از این اواپراتور خارج می شود. ابتدا هوای داخل ساختمان در یونیت داخلی فیلتر می شود و پس از کاهش و یا افزایش دما از طریق کانال ها وارد محیط می شود.
کندانسور یا یونیت خارجی به نسبت اسپلیت ابعاد بزرگتری دارد. ابعاد بزرگتر برای فراهم حجم هوای بیشتر کمک می کند.

تخصصی ترین مرکز تعمیر داکت اسپلیت در تهران

اگر داکت اسپلیت دچار مشکلاتی شد و خوب کار نکرد نیاز به تعمیر دارد. تعمیرکار داکت اسپلیت لازم است تجربه چندین ساله تعمیر داکت اسپلیت داشته باشد. این برای این است که تعمیر داکت اسپلیت نیاز به مهارت بالایی دارد.

پیشنهاد سابن سرویس این است که برای تعمیر داکت اسپلیت به مراکز تخصصی داکت اسپلیت مراجعه کنید. اگر تعمیر داکت اسپلیت توسط افراد ناشی صورت گیرد ممکن است به قطعات اصلی دستگاه آسیب وارد شود. همچنین قطعاتی که نیاز به تعمیر داشتند اگر افراد ناشی نااگاهانه کار را انجام دهند. ممکن است قطعات را به کلی دچار مشکل کنند. و لازم باشد پس از آن قطعه کلا تعویض شود. قطعا تعمیر قطعات دستگاه بسیار هزینه پایین تری دارد نسبت به تعویض قطعات.

مرکز تخصصی داکت اسپلیت سابن سرویس یک مرکز مجهز و با تجربه بالا در زمینه داکت اسپلیت است. این مرکز با در اختیار داشتن تعمیرکاران کاربلد و آموزش دیده توانسته رضایت مشتریان را در زمینه تعمیر داکت اسپلیت فراهم کند.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپیلت یکی از خدمات سابن سرویس است. داکت اسپلیت از دو بخش کندانسور و هواساز تشکیل شده است. تعمیر داکت اسپلیت شامل هر دو بخش می شود.

تعمیر کندانسور داکت اسپلیت

کندانسور شامل کمپرسور و لوله کشی و خازن و موارد دیگر است. هر یک از این موارد نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند. هزینه تعمیر کندانسور و هزینه تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت مطابق با نرخ اتحادیه است. تعیین هزینه دقیق تعمیر کندانسور داکت اسپلیت با مراجعه سرویسکار و بازدید دستگاه امکان پذیر است. همچنین اگر عیب یابی دستگاه صورت گرفته است می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و از هزینه دقیق تعمیر داکت اسپلیت اطلاع یابید.

هواساز یا یونیت داخلی از قطعاتی مثل برد الکترونیکی، فن، فیلتر و موارد دیگر تشکیل شده است. وقتی دستگاه دچار مشکل می شود لازم است سرویسکار تمام این قطعات را بررسی کند. هر یک از این قطعات اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشتند تعمیرکار انجام دهد. هزینه تعمیر برد الکترونیکی داکت اسپلیت براساس نرخ اتحادیه است. هزینه تعویض فیلتر داکت اسپلیت در لیست خدمات تعمیر داکت اسپلیت و براساس نرخ اتحادیه است.

هزینه سرویس کامل داکت اسپلیت

سرویس کامل داکت اسپلیت در لیست خدمات تعمیر داکت اسپلیت قرار دارد. سابن سرویس با تخفیف سرویس کامل داکت اسپلیت را انجام می دهد. برای آگاهی از تخفیفات سابن سرویس کلیک کنید.
سرویس کامل داکت اسپلیت شامل موارد زیر است.

  • بررسی کانال داکت اسپلیت
  • لوله های مسی که ارتباط بین کندانسور و هواساز را برقرار می کند. اگر لوله های مسی نشتی داشته باشد باید نشتی برطرف شود.
  • کمپرسور چک شود.
  • فن داکت اسپلیت بررس شود و اگر درست کار نمی کرد تعمیر و یا تعویض شود.
  • برد الکترونیکی داکت اسپلیت چک شود.
  • برق کشی داکت اسپلیت بررسی شود. اگر سیم پوسیده بود یا اتصالاتی رخ داده بود درست شود.
  • شستشوی داکت اسپلیت
شستشوی داکت اسپلیت چیست؟

یکی از خدمات سرویس و تعمیر داکت اسپلیت در سابن سرویس شستشوی داکت اسپلیت است. گاهی بعضی از مشتریان به تعمیرکاران ما می گویند داکت اسپلیت بوی بد می دهد. چرا داکت اسپلیت بوی بد دارد؟ چرا از داکت اسپلیت بوی بد می آید؟

علت بوی بد داکت اسپلیت این است که فیلترها کثیف شده اند. شاید سوسک و یا موجودات موذی وارد کندانسور شده و بوی لاشه این موجودات است. سرویسکار باید کندانسور را باز کند. لاشه حیوان مرده را بردارد. سپس با مواد شوینده قوی به خوبی کندانسور را بشورد. اگر فیلتر کثیف شده باشد لازم است فیلتر عوض شود.
سابن سرویس پیشنهاد می کند شستشو داکت اسپلیت را خودتان انجام ندهید. این کار را به سرویسکار و تعمیرکاران بسپارید. ممکن است به دلیل اینکه با قطعات داکت اسپلیت آشنا نیستید. آسیبی به قطعات اصلی داکت اسپلیت وارد کنید. و هزینه ناروایی را متقبل شوید.

شارژ گاز داکت اسپلیت

یکی از خدمات سرویس و تعمیر داکت اسپلیت سابن سرویس شارژ گاز داکت اسپلیت است. هزینه شارژ گاز داکت اسپلیت به میزان و حجم گاز داکت اسپلیت بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق شارژ گاز داکت اسپلیت با شماره زیر تماس بگیرید

09196282681

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “بهترین مرکز تعمیر داکت اسپیلت در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *