مقالات

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در نمایندگی مجاز تعمیر پکیج

تعمیر پکیج بوتان پارما . پکیج دیواری نیز مانند هر وسیله مکانیکی پس از مدتی دچار مشکلاتی می شود. مشکلاتی از قبیل روشن نشدن پکیج دیواری، خاموش شدن ناگهانی پکیج دیواری، گرم نکردن آب ، گرم نشدن رادیاتورها ممکن است رخ دهد.

عیب یابی پکیج بوتان مدل پارما

تعمیرکار پکیج بوتان مدل پارما در سابن سرویس درست ترین عیب یابی پکیج را براساس دانش فنی و تجربه خود انجام می دهد. عیب یابی پکیج قدم اول برای تعمیرات پکیج دیواری بوتان مدل پارما است. اگر عیب یابی درست صورت نگیرد ممکن است ایراد دستگاه بر طرف نشود و هزینه زیادی به مشتری عزیز تحمیل شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما با گارانتی یکساله

تعمیرات پکیج بوتان مدل پارما در سابن سرویس با گارانتی یکساله ارائه می شود. به این ترتیب مشتری عزیز اطمینان حاصل می کند که سرویس و تعمیر پکیج بوتان مدل پارما به بهترین نحو انجام می شود.

عیب یابی پکیج بوتان مدل پارما در منزل

برای پکیج بوتان مدل پارما مشکلاتی ایجاد می شود که عبارتند از:

نشتی آب پکیج پارما

اگر پکیج بوتان مدل پارما دچار نشتی آب شد. ابتدا محل نشتی را با لمس دست پیدا کنید. اگر محل نشتی از شلنگ ها و شیرهای پکیج باشد با تعویض واشر و تعویض شیر و شلنگ در صورت نیاز مشکل برطرف می شود. مسدود شدن لوله ها به وسیله رسوب نیز می تواند باعث نشتی آب شود در این صورت سرویس پکیج بوتان مدل پارما مشکل را حل می کند.

سرویس پکیج بوتان مدل پارما با کمترین تعرفه

از آنجا که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. ما به شما توصیه می کنیم از سرویس دوره ای پکیج بوتان مدل پارما غافل نشوید. بسیاری از مشکلاتی که در شرف وقوع هستند و خسارت زیادی به پکیج وارد می کنند. در سرویس پکیج بوتان مدل پارما یافت و حل می شود. گاهی سفت کردن یک پیچ و یا تعویض شیر و شلنگ و سنسور از بروز و شستشوی لوله ها و مبدل با اسید از بروز خیلی از مشکلات برای پکیج جلوگیری می کند.

افت بار پکیج بوتان مدل پارما

دلایلی که باعث کاهش فشار پکیج می شود عبارتند از:
خرابی شیر اطمینان پکیج بوتان مدل پارما
ایراد گیج فشار پکیج بوتان مدل پارما
نشتی از رادیاتورها
همه موارد بالا در سرویس دوره ای پکیج بررسی می شود. همچنین در زمان تعمیر پکیج بوتان مدل پارما این موارد چک می شود و مشکل کاهش فشار پکیج بوتان مدل پارما حل می شود.

روشن نشدن پکیج بوتان مدل پارما

خرابی قطعاتی چون برد الکترونیکی ، جرقه زن ، شیر گاز برقی موجب روشن نشدن پکیج می شود. پیشنهاد می شود در زمان بروز این مشکل موارد زیر را بررسی کنید. در قدم اول از سالم بودن محافظ برق و ورود جریان برق به دستگاه مطمئن شوید. در قدم بعدی با ملاحظه صفحه پکیج از روشن شدن چراغ شمعک مطمئن شوید. اگر همچنان پکیج روشن نشد مشکل به دلیل خرابی یکی از قطعات اصلی پکیج به وجود آمده است. پیشنهاد می شود با یک تعمیرکار متخصص تعمیرات پکیج دیواری بوتان مدل پارما تماس بگیرید.

گرم نکردن آب گرم در پکیج بوتان مدل پارما

یکی از علل بروز این مشکل خرابی فلوسوئیچ است. تعویض فلوسوئیچ و بررسی لوله کشی این مشکل را برطرف می کند. همچنین داغ نشدن به اندازه کافی آب براثر رسوب گرفتن پکیج نیز ایجاد می شود. در این صورت سرویس کامل پکیج این مشکل را برطرف می کند.

تعمیرکار پکیج بوتان مدل پارما

تعمیرکار پکیج باید هم از دانش فنی و تحصیلات در زمینه تخصصی تعمیرات پکیج بوتان مدل پارما برخوردار باشد. هم از تجربه کار کافی در زمینه سرویس و تعمیر پکیج بوتان مدل پارما بهره مند باشد. این دو ویژگی دو فاکتور اصلی یک تعمیرکار خوب است. مجموعه سابن سرویس با همکاری بهترین تعمیرکاران پکیج در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. تعمیرکار پکیج در سابن سرویس به صورت دوره ای آموزش میبیند براساس تکنولوژی روز دنیا و به این ترتیب به روز می شود.

تعمیرات پکیج بوتان مدل پارما با تجهیزات کامل

وجود قطعات یدکی همراه تعمیرکار پکیج بوتان مدل پارما اهمیت زیادی دارد. تعمیرکار در زمان اعزام به محل باید با تجهیزات کامل برود تا بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهد. تمامی تعمیرکاران سابن سرویس با تجهیزات کامل هستند اگر هم قطعه ای نیاز بود که موجود آن به پایان رسیده بود. با یک تماس از طرف تعمیرکار قطعه شرکتی برای او ارسال می شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در اسرع وقت

تعمیر پکیج در سریعترین زمان ممکن انتظار معقول و به حق مشتری از تعمیرکار است. در مجموعه سابن سرویس پس از دریافت درخواست تعمیرات نزدیکترین تعمیرکار به محل اعزام می شود. تعمیرکار موظف است در زمان تعمیرات دقت بالا و سرعت عمل زیادی داشته باشد. تعمیرات را با تمیزکاری محل به پایان برساند.

کد خطای پکیج بوتان مدل پارما

ارورهای پکیج بوتان مدل پارما عبارتند از:

چراغ سبز و قرمز ثابت:

 به دلیل اشکال در NTC آب مصرف

چراغ قرمز نیم ثانیه روشن نیم ثانیه خاموش:

 به دلیل قطع شدن ترموستات حد

به دلیل پارازیت شعله

روشن و خاموش شدن چراغ قرمز به مدت 0.2 ثانیه:

به دلیل اشکال در NTC گرمایش

روشن و خاموش شدن چراغ سبز به مدت 0.5 ثانیه:

به دلیل قطع بودن پرشر آب.

به دلیل قطع بودن پرشر دود.

مزایای استفاده از خدمات سرویس و تعمیر پکیج سابن سرویس

1- اعزام فوری تکنسین و تعمیرکار پکیج متخصص
2- حضور تکنسین پکیج دقیقأ در زمان اعلام شده به مشتری
3- تعمیر پکیج به صورت کامل و دقیق
4- استفاده از قطعات اصلی و ارجینال پکیج در صورت تعویض قطعه برای تعمیر پکیج
5- مقرون به صرفه ترین و منصفانه ترین تعرفه و هزینه تعمیر پکیج
6- تعمیر پکیج در نهایت دقت و نظافت و بدون کثیف کاری محل
7- ارائه خدمات تخصصی و فوری تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کلیه مناطق تهران
8- تعمیر قطعات پکیج به جای تعویض آنها و در نتیجه ارائه خدمات مقرون به صرفه تر به مشتری
9- اجرت تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه تعمیر پکیج در تهران
10- ارائه فاکتور رسمی و معتبر
11- ضمانت 180 روزه تعمیرات پکیج
12- پشتیبانی و پاسخگویی سریع به مشتریان عزیز
13- به کارگیری تعمیرکار پکیج متخصص برای هر یک از برندهای پکیج ایرانی و خارجی

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در سراسر تهران

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در شمال تهران

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در جنوب تهران

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در شرق تهران

تعمیر پکیج بوتان مدل پارما در غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *