مقالات

تعمیر پکیج بوش مدل کلاس CLASSدر تخصصی ترین مرکز تعمیر پکیج

پکیج دیواری بوش

تعمیر پکیج بوش مدل کلاس . شرکت روبرت بوش در سال 1886 تاسیس شده است. یکی از محصولات شرکت بوش پکیج دیواری است. پکیج دیواری بوش براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است.

انواع پکیج دیواری بوش

پکیج بوش در ظرفیت های 24000 تا 35000 اقدام به تولید پکیج دیواری کرده است. شرکت بوش پکیج دیواری را در مدل های فن دار ، دو مبدل ، تک مبدل ، دیجیتال و آنالوگ به بازار عرضه کرده است.

پکیج دیواری بوش مدل کلاس CLASS

پکیج دیواری بوش مدل کلاس در ظرفیت 24000 تا 28000 فن دار ساخته شده است. پکیج بوش مدل کلاس دو مبدل است و ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان می باشد.

ویژگی های پکیج بوش مدل کلاس

چند مورد از مزایای پکیج بوش مدل کلاس در زیر بیان می شود.
دارای محفظه احتراق بسته
قابل اتصال به سیستم خورشیدی
سیستم عیب یاب الکترونیک
پمپ سیرکولاسیون ویلو آلمان
دارای سیستم ضد یخ زدگی
سیستم ایمنی ضد انسداد پمپ
سیستم بای پس اتوماتیک
سیستم آیو نایز یا تشخیص شعله
طراحی منحصر به فرد و زیبایی چشمگیر

سرویس و تعمیر پکیج بوش مدل کلاس CLASS

یکی از خدمات ارزنده مجموعه سابن سرویس تعمیر پکیج بوش و گارانتی یکساله تعمیرات است. پشتیبانی سریع و خدمت رسانی به مشتریان عزیز موجب رضایت خاطر آنان شده است.

تعمیرات پکیج بوش مدل کلاس با گارانتی یکساله
تعمیرکار پکیج بوش مدل کلاس در سراسر تهران

ارائه خدمات تعمیر پکیج در سراسر تهران از اهم دغدغه های سابن سرویس است. شهر تهران به دلیل وسعت و تراکم جمعیت و ترافیک طولانی مدت پوشش دهی را در سراسر آن سخت می کند. خوشبختانه سابن سرویس با همکاری بهترین تعمیرکاران پکیج در سراسر تهران توانسته به خوبی کلیه مناطق تهران را پوشش دهد.

تعمیر پکیج بوش مدل کلاس در سریعترین زمان

پس از ثبت درخواست تعمیرات نزدیکترین تعمیرکار به محل اعزام می شود. بنابراین سریعترین تعمیرات پکیج بوش توسط تعمیرکار بوش صورت می گیرد.

تعمیرات پکیج بوش مدل کلاس با مناسبترین قیمت

نکته مهم هنگام تعمیرات پکیج مقرون به صرفه بودن هزینه هاست. سابن سرویس برای این مهم کمترین دستمزد را برای تعمیرکار در نظر گرفته است. کمترین دستمزد در عین ارائه بهترین خدمات است. و کاهش دستمزد رضایت مشتری را دربر دارد. رضایت مشتری نیز موجب افزایش تعداد مشتریان می شود و این سود بیشتری را عاید مجموعه می کند. بنابراین کاهش هزینه های تعمیرات از این جهت است که ما به فکر جیب مشتریان عزیزمان هستیم. و سیاست کاهش قیمت افزایش مشتری را در پیش گرفته ایم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “تعمیر پکیج بوش مدل کلاس CLASSدر تخصصی ترین مرکز تعمیر پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *