مقالات

تعمیر پکیج بیتا در بهترین مرکز تعمیر پکیج

تعمیر پکیج بیتا . شرکت صنعتی بوتان پکیج بیتا را با به روز ترین تکنولوژی و پیشرفته ترین فناوری وارد بازار کرده است. شرکت بوتان پکیج بیتا را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی به یکی از رقابتی ترین پکیج های بازار تبدیل کرده است. پکیج بیتا دارای دو مبدل حرارتی و فن دار است.

خدمات پس از فروش پکیج بیتا

پکیج بیتا با 24 ماه ضمانت پس از فروش و گارانتی به مشتری عرضه شده است. چنانچه دارای دستگاه پکیج بی تا هستید و از زمان خرید کمتر از 24 ماه میگذرد حتما با شماره های داخل کارت گارانتی تماس بگیرید.

نمایندگی مجاز پکیج بیتا یا بی تا

شرکت بوتان در سراسر ایران دارای نمایندگی های مجاز است. نمایندگی مجاز پکیج بوتان آماده ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز می باشد. تعمیرگاه مرکزی بوتان در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به خریداران پکیج بیتا است.

تعمیر مبدل پکیج بیتا

مبدل پکیج پس از کارکرد چندین ساله به دلیل تحمل حرارت و رسوب گیری دچار مشکل میشود. رسوب زدایی و تعمیرات مبدل یکی از خدمات تعمیرات پکیج بیتا است. خوشبختانه سرویسکاران سابن سرویس با تخصص و تجربه کافی قادر به تعمیر کامل مبدل هستند. مبدل پکیج به دلیل اینکه یکی از قطعات اصلی پکیج است تعویض آن برای مشتری بسیار هزینه بردار است. سابن سرویس به دلیل اینکه تخصصی ترین مرکز تعمیر مبدل انواع پکیج ها به شمار می رود جلوی تحمیل این هزینه زیاد را به مشتری عزیز میگیرد.

سرویس پکیج بیتا یا بی تا

مراکز تعمیر تخصصی پکیج بی تا ارائه دهنده خدمات سرویس پکیج به مشتریان عزیز هستند. سرویس پکیج در فواصل زمانی مشخص عمر دستگاه را بیشتر میکند و از خرابی های اساسی پکیج جلوگیری می کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که از لوازم خانگی خود به خوبی نگهداری میکنید باید بگوییم سرویس سالیانه پکیج بسیار ضروری است.

سرویسکار پکیج بیتا یا بی تا

خدمات سرویس پکیج شامل
اسیدشویی پکیج بیتا یا بی تا
رسوب زدایی پکیج بیتا یا بی تا
بررسی سنسورها و در صورت نیاز تعویض سنسور پکیج بیتا
بررسی شلنگ ها و عدم نشتی
بررسی مبدل پکیج بیتا
بررسی فن پکیج بیتا
بررسی دودکش پکیج بیتا

تعمیرکار پکیج بیتا در تهران

سابن سرویس ازسال 97 که پکیج بیتا وارد بازار شده است با آموزش نیروهای متخصص توانسته بهترین تعمیرکاران پکیج بیتا را در اختیار داشته باشد. دانش در کنار تجربه کار کافی رمز موفقیت یک تعمیرکار است. علاوه بر این تعمیرکار متخصص با سرعت عمل عیب یابی و تعمیر پکیج بیتا را انجام می دهد تا مشتری در سریعترین زمان بتواند به گرمایش منزل خود دست یابد.

نمایندگی تعمیر پکیج بیتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *