مقالات

تخصصی ترین مرکز تعمیرات پکیج فرولی ferroli

سابن سرویس با دراختیار داشتن تعمیرکاران متخصص پکیج فرولی خدمات سرویس و تعمیر پکیج فرولی را به بهترین نحو ارائه می کنند. خدمات تعمیر پکیج فرولی دارای ضمانت 180 روزه است و چنانچه در این زمان مشکلی برای دستگاه پیش بیاید بدون هزینه تعمیرات انجام می شود. مرکز تعمیرات تخصصی پکیج شوفاژ دیواری فرولی

اگر پکیج فرولی دچار مشکلاتی مثل روشن نشدن، جرقه نزدن، خاموش شدن، شعله ی زیاد، گرم نشدن آب، و نمایش کد خطا در نمایشگر شد. می توانید از خدمات فوری تعمیر پکیج فرولی سابن سرویس استفاده کنید.

پکیج فرولی

برند فرولی یکی از بهترین پکیج های ایتالیایی موجود در بازار است. مصرف کنندگان بیشماری از پکیج فرولی با اطمینان و رضایت استفاده می کنند.

عیب یابی پکیج فرولی

پکیج دستگاهی است که از طریق رادیاتور گرمای محیط را فراهم می کند. و جایگزین خوبی برای موتورخانه است.

دلیل خاموش شدن پکیج فرولی

اگر دستگاه پکیج شما یکدفعه خاموش می شود و روشن نمی شود می تواند به دلایل زیر باشد.

قطع شدن گاز و برق

اگر گاز ورودی به دستگاه قطع شده باشد و یا منبع برق قطعی و اختلال داشته باشد باعث خاموشی دستگاه می شود. لطفا ابتدا از باز بودن شیر گاز مطمئن شوید سپس از وصل بودن برق ورودی به دستگاه اطمینان حاصل کنید.

تنظیم کردن ارتفاع شعله پکیج فرولی

اگر شعله در پکیج فرولی از حد استاندارد کوتاه تر یا بلند تر باشد پکیج روشن نمی شود. لازم است تکنسین ارتفاع شعله را تنظیم کند.

جابجا بستن شلنگ های آب

اگر شیلنگ های آب سرد و آب گرم ورودی و خروجی که در زیر پکیج قرار دارد جابه جا بسته شده باشد، پکیج روشن نمی شود.

کم بودن فشار گاز در پکیج فرولی

یکی از علل روشن نشدن پکیج فرولی این است که فشار گاز ورودی کم است. یکی دیگر از دلایل روشن نشدن پکیج این است که مشعل کثیف شده است. در این صورت لازم است تکنسین سطح مشعل را به درستی تمیز کند.. یکی از خدمات سابن سرویس سرویس کامل پکیج فرولی است. در سرویس کامل سطح مشعل به خوبی تمیز می شود.

در تمام نقاط تهران

تعمیر پکیج فرولی

رسوب گرفتن مدار

رسوب گرفتن مدار پکیج فرولی باعث کاهش سرعت و حجم آب در حال گردش در مدار می شود. این مسئله باعث می شود پکیج فرولی روشن نشود.

خرابی پمپ پکیج فرولی

کارکرد پمپ پکیج این است که آب را درون سیستم به گردش در می آورد. خرابی پمپ باعث خاموش روشن شدن پکیج می شود.
آیا می خواهید بدانید که آیا پمپ پکیج شما خراب شده است و یا نیاز به تعویض یا تعمیر دارد؟ برای دریافت مشاوره تماس بگیرید: 09196282681

خرابی برد پکیج فرولی

برد الکترونیکی پکیج تمامی فرمان های دستگاهذ را می دهد. به همین دلیل اکثر ایرادات پکیج به این قطعه منتهی می شود. سابن سرویس خدمات تعمیر و تعویض برد پکیج فرولی را به صورت شایسته ارائه می کند. و در مواردی که برد پکیج نیاز به تعمیر دارد بیهوده اقدام به تعویض برد نمی کند و به این ترتیب خدمات مقرون به صرفه تری را به مشتریان عزیز ارائه می کند.

خرابی فلوسوئیچ پکیج فرولی

فلوسوئیچ کلید تشخیص جریان آب در پکیج است. وقتی فلوسوئیچ خراب شود با وجود جریان داشتن آب در مدار پکیج روشن نمی شود. در این شرایط لازم است تعمیرکار اقدام به تعمیر و تعویض فلوسوئیچ کند.

خرابی فلومتر پکیج فرولی

وظیفه فلومتراندازه گیری دبی آب است. اگر فلومتر خراب باشد در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد می شود.

تست تشخیص خرابی فلومتر پکیج

برای تست فلومتر باید پکیج را در حالت تابستانه قرار دهید. سپس شیر آب گرم را باز کنید. اگر دستگاه روشن شود فلومتر سالم است.

خرابی NTC

سنسور NTC میزان دمای آب مصرفی را در پکیج شناسایی می کند. اگر دمای آب بالا باشد پیامی به برد الکترونیکی میفرستد تا پکیج روشن نشود. اگر این سنسور خراب شود پیام اشتباه به برد میفرستد و پکیج روشن نمی شود.

خرابی ترموکوبل

ترموکوپل برق سیستم را تامین می کند. اگر این قطعه خراب شود برق مورد نیاز برای روشن شدن شمعک به دستگاه وارد نمی شود. در نتیجه دستگاه روشن نمی شود.

خرابی ترموستات حد

اگر NTC خراب شود ترموستات حد از بالارفتن دمای سیستم جلوگیری می کند. اگر ترموستات حد خراب باشد با وجود کم بودن دمای آب فرمان اشتباه به برد خاموش شدن پکیج صادر می کند.

خرابی پرشر

پرشر در پکیج وظیفه دارد قبل از روشن شدن دستگاه از روشن بودن فن اطمینان حاصل کند. اگر فن روشن باشد دستور روشن شدن پکیج را به برد میفرستد. پرشر که خراب باشد پیام اشتباه به برد ارسال می شود.

تست سلامت پرشر

پرشر سوئیچ هوا در بالای محفظه احتراق قرار دارد. برای تست کردن پرشر با استفاده از اهم متر باید باز بودن مدار آن را در هنگام روشن بودن فن اندازه بگیریم.

کدهای خطای پکیج فرولی

• کد A01 به معنی روشن نشدن مشعل
• کد A02 به این معنی که شعله وجود دارد ولی مشعل خاموش است.
• کد F04 به معنی وارد عمل شدن ترموستات دود دستگاه
• کد F05 به معنی وجود مشکل در پرشر سئیچ هوا
• کد A06 به معنی قطع شدن شعله 5 بار در طول 4 دقیقه
• کد F08 به معنی بالا رفتن بیش از حد حرارت در مبدل
• کد F10 به معنی خرابی سنسور NTC مدار گرمایش
• کد F11 به معنی خرابی سنسور NTC آب گرم مصرفی

تعمیر تخصصی پکیج فرولی

شما میتوانید با استفاده از اطلاعاتی که در این مقاله بیان شد عیب دستگاه خود را شناسایی کنید اما به یاد داشته باشید تعمیر پکیج کار ساده ای نیست و نیاز به دانش تخصصی دارد. متخصصین سابن سرویس یک گروه مهندسی و تخصصی هستند که تخصص تعمیر هر یک از برندهای پکیج را به صورت جداگانه دریافت کرده اند بنابراین شما با اطمینان تعمیر پکیج خود را به یک متخصص تعمیرات پکیج فرولی می سپارید.

4 دیدگاه در “تخصصی ترین مرکز تعمیرات پکیج فرولی ferroli

  1. هانیه گفت:

    تعمیرکار سر وقت اومد خیلی خوش برخورد و حرفه ای بود خیلی هم رقم فاکتور منصفانه بود از همه نظر من راضی بودم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *