مقالات

تعمیر پکیج مرکوری مدل مگاپلاس24 Megaplus در نمایندگی مجاز تعمیر پکیج

تعمیر پکیج مرکوری در مرکز تعمیرات پکیج مرکوری . پکیج مرکوری یکی از برندهای با کیفیت پکیج دیواری است. این پکیج در ظرفیت های 24 تا 40 هزار روانه بازار شده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت پکیج مرکوری موجب کارایی بالای این دستگاه شده است.
همچنین زیبایی ظاهری خیره کننده پکیج مرکوری باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند.

ویژگی پکیج مرکوری مدل مگاپلاس 24

پکیج مگاپلاس دارای یک مبدل گرمایشی دومنظوره بایوترمیک است. از دیگر ویژگی های پکیج مرکوری مدل مگاپلاس عبارت است از:
کنترل هوشمند مدار گرمایش و مدار آب گرم مصرفی
کارکرد با فشار کم آب
عیب یاب هوشمند الکترونیکی
سیستم ضد یخ زدگی
سیستم ضد گریپاژ پمپ
سازگار با سیستم گرمایش از کف

bgbgbg

ثبت درخواست تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج مرکوری مدل مگاپلاس

پکیج مرکوری با توجه به استفاده از تکنولوژی روز دنیا نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. سابن سرویس با همکاری متخصص ترین تعمیرکاران پکیج خدمات سرویس و تعمیر پکیج مرکوری را با چندین سال سابقه ارائه می کند. چنانچه از پکیج مرکوری مدل مگاپلاس استفاده می کنید می توانید با راهنمایی و مشاوره عیب یابی پکیج را رایگان و از طریق تماس تلفنی انجام دهید.

سرویس پکیج مرکوری مدل مگاپلاس 24

سرویس پکیج از ضروریات استفاده درست از دستگاه پکیج است. اگر سرویس دوره ای و مرتب پکیج صورت گیرد عمر دستگاه بیشتر می شود. قطعات اصلی پکیج بسیار دیرتر خراب می شوند. همچنین با هر دوره سرویس با هزینه بسیار کم از سلامت پکیج اطمینان حاص می کنید و پکیج جان تازه ای می گیرد.

سرویس و تعمیر پکیج مگاپلاس با کمترین هزینه

کاهش هزینه تمام شده تعمیرات پکیج از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وقتی مشتری عزیز با نگاه به قیمت نهایی فاکتور لبخند بر لب می آورد خاطره ای خوش از خدمات تعمیر پکیج سابن سرویس در ذهن او نقش می بندد. سیاست کاری مجموعه بر مشتری مداری و رضایت مشتریان از خدمات استوار است. نتیجه چنین سیاستی افزایش تعداد مشتریان را در طول زمان در پی دارد. بنابراین کاهش قیمت موجب افزایش مشتری می شود. سود مجموعه در افزایش تعداد مشتریان گرامی نهفته است.

تعمیرکار پکیج مگاپلاس

تعمیرکار پکیج علاوه بر دانش فنی و تخصصی باید تجربه کافی در زمینه تعمیر پکیج را داشته باشد. تعمیرکاران سابن سرویس با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و منطبق بر تکنولوژی روز دنیا تجربه کاری سالیان متمادی را دارا هستند. از این رو تعمیرات پکیج را گارانتی می کنند.

تعمیر پکیج مگاپلاس با گارانتی 180 روزه

مهارت بسیار بالای تعمیرکار و ارائه تعمیرات فوق تخصصی باعث شده بتوانیم تعمیر پکیج مگاپلاس را گارانتی کنیم. گارانتی پکیج مگاپلاس به مدت 180 روز است. در این مدت اگر تعمیرات پکیج کامل انجام نشده بود تعمیرکار بدون هزینه دوباره تعمیرات را انجام می دهد.

تعمیرکار پکیج مرکوری مدل مگاپلاس با قطعات یدکی

یکی از ویژگی های تعمیرکار حرفه ای داشتن تجهیزات کامل و قطعات یدکی همراه خود است. پس از ثبت درخواست مشتری عزیز نزدیکترین تعمیرکار به محل اعزام می شود. اگر تعمیرات نیاز به تعویض قطعه پکیج داشت لازم است قطعه یدکی همراه او باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *