مقالات

تعمیر پکیج بوتان نوابنسره

تعمیرات تخصصی پکیج بوتان نوابنسره

نوابنسره یکی از مدل های قدیمی و وارداتی پکیج بوتان است. اگر پکیج نوابنسره دارید و مشکلاتی در عملکرد پکیج به وجود آمده است به تعمیر پکیج نوابنسره نیاز پیدا می کنید. در این مقاله از سابن سرویس همراه ما باشید تا شما را با نحوه عیب یابی پکیج نوابنسره آشنا کنیم.

عیب یابی پکیج نوابنسره

معمولا برای پکیج نوابنسره مشکلات زیر رخ می دهد.

روشن نشدن پکیج نوابنسره

اگر پکیج روشن نشد و یا روشن شد و به سرعت خاموش شد. این مشکل ممکن است به چند دلیل رخ دهد. ممکن است ایراد از قطعاتی مثل یون باشد و یا برد اختلال در تشخیص شعله ایجاد کرده باشد. ابتدا ورودی گاز به دستگاه را چک کنید. سپس ورودی برق را به دستگاه چک کنید اگر دستگاه روشن شد و پس از مدتی خاموش شد شیر برقی گاز باید مورد بررسی قرار گیرد.
اگر کلا شعله تشکیل نشود ممکن است به دلیل شیر گاز و یا جرقه زن دستگاه باشد. اما اگر شعله خاموش روشن می شود ایراد از برد دستگاه است.

سر و صدای زیاد پکیج نوابنسره

ممکن است سر و صدای زیاد پکیج به علت خرابی پمپ باشد.

خرابی برد پکیج نوابنسره

به دلیل اینکه این دستگاه قدیمی است ممکن است بیشتر مشکلات پکیج به دلیل خرابی برد دستگاه باشد. برد یک قطعه الکترونیکی و مغز متفکر دستگاه پکیج است و در صورت خرابی هم امکان تعویض و هم امکان تعمیر برد وجود دارد. تعمیر برد پکیج یک کار کاملا تخصصی است و حتما باید تعمیرکار ماهر و متخصص این کار را انجام دهد.

خرابی مبدل پکیج نوابنسره

ممکن است آب به خوبی در مبدل گردش پیدا نکند و راه مبدل گرفته باشد. اگر این مشکل پیش بیاید با سرویس مبدل می توان مشکل را حل کرد. اگر مبدل سوراخ شده باشد هم نیاز به تعمیر دارد. تعمیر و سرویس مبدل پکیج یک کار کاملا تخصصی است و باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود.

خرابی کلید حداقل فشار آب پکیج نوابنسره

اگر درون دستگاه پکیج آب جریان داشته باشد ولی ارور دستگاه نشان دهنده عدم وجود آب باشد مشکل از کلید حداقل فشار آب است که باید تعویض شود. این کلید قابلیت تعمیر ندارد.

خرابی شیر برقی پکیج نوابنسره

اگر پکیج در یک مدار ثابت بماند یعنی یا آب گرم مصرفی داشته باشید یا گرمایش محیط در این صورت شیر برقی خراب شده است. و لازم است تعمیر و تعویض شیر برقی پکیج نوابنسره انجام شود.

کد خطای پکیج نوابنسره

کد خطا – ایراد شرح خطا – ایراد
01 شیرگاز،فاز، نول وبرد جرقه زن
02 پمپ
03 دودکش
04 کمبود آب
06 NTC مصرفی
07 NTC گرمایشی

سرویس پکیج نوابنسره

همواره شنیده اید که پیشگیری بهتر از درمان است. سرویس منظم و سالیانه پکیج نیز از خرابی قطعات اصلی پکیج و تحمیل هزینه های زیاد جلوگیری می کند. بنابراین ما به مشتریان عزیز پیشنهاد میکنیم حتما برای پکیج که یک دستگاه مکانیکی است و به مرور زمان دچار اصطکاک می شود سرویس سالیانه داشته باشند. گاه در یک سرویس، تعویض شلنگ، واشر و سفت کردن یک پیچ از وقوع خسارات جبران ناپذیر و سنگین بعدی پیشگیری می کند. حتما به این نکته توجه کنید.
برای آگاهی از تخفیفات سرویس پکیج سابن سرویس کلیک کنید.

هزینه تعمیر پکیج نوابنسره

هزینه تعمیر پکیج به عیب یابی پکیج بستگی دارد. اگر عیب دستگاه درست شناسایی شده باشد می توان هزینه دقیق تعمیرات را به مشتری عزیز اعلام کرد.

برای استعلام هزینه تعمیرات تماس بگیرید: 09196282681

3 دیدگاه در “تعمیر پکیج بوتان نوابنسره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *