مقالات

تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا Perla در نمایندگی مجاز تعمیر پکیج

تعمیر پکیج پرلا Perla. تپکیج دیواری یکی از پرکاربردترین وسیله های سیستم گرمایشی است. با استقبال مصرف کنندگان از پکیج دیواری سرعت فروش در بازار ایران نیز افزایش داشت. شرکت بوتان یکی از برترین تولید کننده های پکیج دیواری است.

انواع پکیج دیواری بوتان

شرکت بوتان پکیج دیواری را در مدل های مختلف و ظرفیت های متفاوتی عرضه کرده است. مدل ورونا پرلا و پارما برخی از این مدل هاست.

پکیج دیواری بوتان مدل پرلا

تعمیر پکیج پرلا Perla . پکیج بوتان در مدل پرلا یکی از جدیدترین محصولات شرکت بوتان است. در ساخت پکیج پرلا از تکنولوژی روز دنیا و قطعات با کیفیت اروپایی استفاده شده است.
پکیج پرلا از نوع دو مبدل میباشد. این پکیج در سه ظرفیت 24 و 28 و 32 هزار و راندمان حرارتی نزدیک به 100 درصد ساخته شده است.

ویژگی های پکیج دیواری بوتان مدل پرلا

پکیج پرلا از مزایای زیادی برخوردار است که برخی از آنها عبارتند از:
سیستم ضد یخ زدگی
سیستم ضد گریپاژ پمپ
سیستم عیب یاب الکترونیکی
سیستم بای پس خودکار
سیستم تنظیم خودکار جریان گاز
سیستم ضد نوسان دمای آب
سیستم هواگیری خودکار
قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط
قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه
مجهز به نمایشگر دیجیتال

وضعیت های پکیج دیواری بوتان مدل پرلا

پکیج بوتان مدل پرلا قابلیت تنظیم در وضعیت دلخواه را دارد.

1- وضعیت تابستانی پکیج بوتان پرلا

این وضعیت برای زمانی است که فقط به آب گرم نیاز دارید.

2- وضعیت قطع موقت / راه اندازی مجدد

برای دو منظور دستگاه را در این حالت تنظیم کنید: 1- برای خاموش کردن موقت دستگاه ( در این حالت سیستم ضد گریپاژ پمپ و ضد یخ فعال است ) 2- برای راه اندازی مجدد یا ریست دستگاه

3- وضعیت زمستانی پکیج بوتان مدل پرلا

این وضعیت برای زمانی است که به آب گرم و گرمایش محل به طور همزمان نیاز دارید. برای تنظیم گرمای محیط دسته انتخاب وضعیت را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. اگر در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید دمای آب در مدار گرمایش کاهش پیدا می کند.

دسته تنظیم درجه حرارت آب گرم مصرفی

تعمیر پکیج پرلا Perla. برای تنظیم آب گرم مصرفی می توانید دسته تنظیم درجه حرارت آب گرم را بچرخانید. اگر در جهت عقربه های ساعت بچرخانید دمای آب افزایش مییابد. چرخش در جهت خلاف عقربه های ساعت باعث کاهش دمای آب گرم مصرفی می شود.

تعمیرات پکیج بوتان مدل پرلا Perla

یکی از خدمات ارزنده سابن سرویس تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا به مشتریان عزیز است. در این نوع پکیج به دلیل استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای تعمیرات پکیج نیاز به دقت بالایی است.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا با گارانتی یکساله تعمیرات

مجموعه سابن سرویس برای خدمات سرویس و تعمیر خود گارانتی یکساله در نظر گرفته است. با توجه به اینکه گاهی مشتریان عزیز از کیفیت پایین تعمیرات برخی از تعمیرکاران ناشی شکایت داشته اند گارانتی یکساله رضایت خاطر آنان را فراهم می کند.

تعمیرکار پکیج بوتان مدل پرلا

سابن سرویس با همکاری بهترین تعمیرکاران در سراسر تهران بهترین خدمات تعمیر را ارائه می کند. تعمیرکار پکیج بوتان مدل پرلا باید آموزش دیده باشد و دانش تخصصی در زمینه تعمیرات پکیج گذرانده باشد. خوشبختانه در مجموعه سابن سرویس همواره دوره های آموزشی برای تعمیرکاران برگزار می شود تا دانش خود را براساس جدیدترین نوع پکیج به روز کنند.

تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا در شمال تهران
تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا در جنوب تهران
تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا در غرب تهران
تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *