مقالات

نمایندگی مجاز و تخصصی ترین مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور . در منازل مسکونی و محیط های کار لوازم الکترونیکی و مکانیکی بسیاری برای آسایش مردم وجود دارد. این لوازم که به آن ها لوازم خانگی می گویند به مرور زمان دچار خرابی می شوند. یکی ازاین لوازم خانگی که برای گرمایش محیط استفاده می شود پکیج شوفاژ دیواری است.

پکیج دیواری چیست؟

پکیج یک دستگاه است که از چندین قطعه مکانیکی تشکیل شده است. این قطعات عبارتند از فن، مبدل، پمپ، شیرگاز، کلید حداقل فشار، برد الکترونیکی و قطعات دیگری چون شلنگ، شیر، نمایشگر، مانومتر . این قطعات در مجموع گرمایش محیط و آب مصرفی را فراهم می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مکانیسم پکیج این مقاله را بخوانید.

پکیج دیواری ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی از تولیدکنندگان درجه یک پکیج دیواری در ایران است. پکیج ایران رادیاتور از کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسبی برخوردار است. پکیج دیواری ایران رادیاتور از تمامی تکنولوژی های روز دنیا برای گرمایش استفاده کرده است.

تیم سابن سرویس در مقاله ای جداگانه تمام نکاتی را که لازم است هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور بدانید بیان کرده است. برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک کنید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور نه تنها محصولات خوبی تولید می کند بلکه برای رفاه حال مشتریان خدمات پس از فروش بینظیری اراده می کند. از این رو شرکت ایران رادیاتور به خوبی توانسته است رضایت مشتریان عزیز را جلب کند و حجم بیشتری از بازار پکیج ایران را به دست بیاورد.

خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور

یکی از امکانات ایران رادیاتور اعطای نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور به بهترین تعمیرکاران پکیج می باشد. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور توانسته آزمون های متعددی را پشت سر بگذارد و دوره های آموزشی خاص ایران رادیاتور را بگذراند. از این رو تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور از نظر دانش تخصصی کاملا مورد اعتماد است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با کد نمایندگی9706017

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج به نسبت سایر تعمیرگاه ها دارای مزیت است. یکی از مزایای نمایندگی مجاز گذراندن آزمون های متعدد شرکت و دوره های آموزشی ویژه برای به روز کردن دانش تعمیرکاران می باشد. پس از طی این دوره کد نمایندگی به شرکت اعطا می شود. سابن سرویس مفتخر است که توانسته اعتماد و رضایت شرکت ایران رادیاتور را جذب کند و نمایندگی مستقل تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به دست بیاورد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با ضمانت یکساله

وجود تعمیرکاران ناشی که بیش از آن که بتواند عیب دستگاه پکیج را برطرف کنند موجب خسارت و خرابی بیشتر دستگاه می شوند برخی از مردم عزیز را آزرده خاطر کرده است. از این رو مجموعه سابن سرویس بر آن شده است که تمامی خدمات تعمیر پکیج ایران را دیاتور را با ضمانت یکساله ارائه کند و به این صورت اعتماد و رضایت مشتریان عزیز را کسب کند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با اعزام فوری تکنسین

زمانی که پکیج دچار مشکل می شود و عمل نمی کند مشتری عزیز می خواهد تعمیر پکیج در اسرع وقت انجام شود. مجموعه سابن سرویس ضمن درک مشتری به تمامی درخواست ها در اسرع وقت پاسخ می دهد و با زمان بندی درست به مشتری عزیز اطمینان می دهد که نزدیکترین سرویسکار را به محل اعزام کند. خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اسرع وقت و اعزام فوری تکنسین یکی از بهترین خدمات سابن سرویس به مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با حضور در محل

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با حضور در محل مشتری امکانپذیر است. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور زمان دقیق حضور در محل را به مشتری عزیز اعلام می کند و از او می خواهد که در آن زمان در محل تشریف داشته باشند. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور موظف است در زمان اعلام شده به مشتری حتما در محل حاضر شود و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و بعد از آن تعمیر پکیج ایران رادیاتور را انجام دهد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با فاکتور رسمی

یکی از ویژگی های نمایندگی مجاز ارائه فاکتور رسمی به مشتریان عزیز می باشد. در فاکتور هزینه دستمزد تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور درج می شود. همچنین هزینه قطعه تعویضی پکیج ایران رادیاتور به صورت شفاف در فاکتور نوشته می شود.

تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور

پمپ پکیج دستگاهی است که آب را در مدار به گردش در می آورد. بنابراین پمپ پکیج ایران رادیاتور یکی از قطعات اصلی پکیج است. اگر پمپ پکیج خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد تقریبا هزینه زیادی به مشتری عزیز تحمیل می شود.سابن سرویس از این جهت موظف است به مشتریان عزیز آگاهی بدهد تا بتوانند مراقبت های لازم را هنگام استفاده از پکیج انجام دهند تا قطعات اصلی پکیج آنها کمتر خراب شوند. اما اگر پمپ پکیج براثر اصطحکاک و عمر طولانی خراب شود سابن سرویس با ضمانت اقدام به تعویض پمپ می کند.

تعمیر فلوسوییچ پکیج ایران رادیاتور

فلوسوییچ یکی از قطعات پکیج است که گاهی دچار خرابی می شود. تشخیص خرابی فلوسوییچ و تعمیر و تعویض آن یکی از کارهای تخصصی است که تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور باید بداند. سابن سرویس با دراختیار داشتن تعمیرکاران متخصص پکیج ایران رادیاتور تمامی خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را با ضمانت به مشتری ارائه می کند.

تعمیر شیر گاز برقی پکیج ایران رادیاتور

شیر گاز برقی پکیج یکی از قطعات اصلی و بسیار مهم پکیج است. لازم است شیر گاز برقی پکیج ایران رادیاتور استاندارد بین المللی را داشته باشد. از این رو خرابی شیر گاز برقی را نمی توان تعمیر کرد. اگر هم قابل تعمیر باشد حتما باید توسط تعمیرکار ماهر و با تجربه در نمایندگی مجاز صورت گیردو این هم بستگی به نوع خرابی شیر گاز برقی دارد که برای هر تعمیرکاری قابل تشخیص نیست. شیر گاز برقی بسیار مهم و خطرناک است لطفا به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر به خصوص در اینگونه قطعات نکنید.

تعمیر جرقه زن پکیج ایران رادیاتور

یکی از قطعات پکیج جرقه زن است که در فواصل زمانی اقدام به جرقه زدن برای روشن شدن پکیج می کند. تعمیر جرقه زن پکیج ایران رادیاتور یکی از خدمات سابن سرویس است که به مشتریان عزیز ارائه می شود.

تعمیر سنسور ان تی سی پکیج ایران رادیاتور

در پکیج ایران رادیاتور دو عدد سنسور وجود دارد که به نام ان تی سی شناخته می شود. گزارش دمای آب به برد الکتریکی پکیج ایران رادیاتور وظیفه سنسور ان تی سی است. محل قرارگیری سنسور NTC لوله رفت آب گرم مصرفی و لوله رفت رادیاتورها است. خرابی این سنسورها باعث مشکل اصلی پکیج می شود. پکیج ایران رادیاتور در صورت خرابی سنسور NTC خاموش می شود و روشن نمی شود. در این صورت نیاز به تعویض سنسور NTC است.

تعمیر ارور 50، 70، 80 پکیج ایران رادیاتور

اگر سنسور NTC خراب شود ارور 50 70 80 روی نمایشگر نشان می دهد. برای برطرف شدن ارور لازم است سنسور عوض شود.

تعمیر ارور 50، 80 پکیج ایران رادیاتور

اگر سنسور NTC آب گرم مصرفی در پکیج ایران رادیاتور خراب شود ارور 50 80 ظاهر می شود. برای رفع خطای 50 80 پکیج ایران رادیاتور باید سنسور NTC عوض شود.

تعمیر کلید حد پکیج ایران رادیاتور

کلید حد در دمای بالای 105 درجه سانتی گراد قطع می شود و ارور 80 روی پکیج ظاهر می شود. ارور 80 پکیج ایران رادیاتور به معنای داغی بیش از حد مبدل اصلی پکیج ایران رادیاتور است.

کد خطای 80 پکیج ایران رادیاتور

در صورت مشاهده ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور سریعا به یک تعمیرکار متخصص و تکنسین پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید. یکی از مشکلات مهم که باید زود برطرف شود در پکیج ایران رادیاتور نمایش کد خطای 80 است.

تعمیر ترموستات ایمنی پکیج ایران رادیاتور

ترموستات ایمنی پکیج ایران رادیاتور در صورتی عمل می کند که مبدل دستگاه بیش از حد داغ شود. ممکن است این مشکل به دلیل خرابی پمپ پکیج ایران رادیاتور، عدم چرخش آب در مبدل، بدون آب بودن مبدل به وجود بیاید. در هر صورت یکی از مشکلات اصلی و مهم برای پکیج ایران رادیاتور به حساب می آید که لازم است تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور آن را برطرف کند.

تعمیر منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

یکی از قطعات اصلی پکیج ایران رادیاتور منبع انبساط است. گردش هوا در منبع انبساط یکی از مشکلات پکیج می باشد. منبع انبساط جهت جلوگیری از انبساط آب و گرفتن نوسان آب گرم می باشد. جوش آمدن دستگاه و افت بار از نشانه های خرابی منبع انبساط است.

تعمیر میله یون پکیج ایران رادیاتور یا تعمیر حسگر شعله پکیج ایران رادیاتور

میله یون یکی از قطعات پکیج است که وظیفه اعلام تشکیل شدن شعله به برد الکتریکی دستگاه را به عهده دارد. حسگر شعله در پکیج مانند ترموکوبل در اجاق گاز عمل می کند. در صورت خرابی قطعه میله یون پکیج ایران رادیاتور دستگاه ارور عدم تشکیل شعله می دهد.

رفع ارور عدم تشکیل شعله پکیج ایران رادیاتور

این ارور در صورت خرابی حسگر شعله یا میله یون ظاهر می شود و لازم است تعمیر میله یون و یا تعویض میله یون توسط تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور صورت گیرد.

تعمیر پرشر پکیج ایران رادیاتور

پرشر فن یکی از قطعات مهم پکیج ایران رادیاتور است. پرشر فن پکیج ایران رادیاتور صحت عملکرد دودکش را به برد الکتریکی دستگاه اعلام می کند. تعمیر پرشر فن پکیج ایران رادیاتور یکی از خدمات تعیر پکیج سابن سرویس است. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محض اعزام و حضور در محل ابتدا باید از باز بودن مسیر دودکش اطمینان حاص کند. متاسفانه گاه پیش می آید که مسیر دودکش بسته است اما تعمیرکاران ناشی به مشتری می گویند پرشر خراب است و اقدام به تعویض قطعه می کنند و متاسفانه هزینه زیاد و اضافی روی دست مشتری می گذارند.
تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور مجموعه سابن سرویس با رعایت منشور اخلاقی موظف است با وجدان اخلاقی دقیقا عیب دستگاه را شفاف به مشتری عزیز اعلام کند. هیچ هزینه اضافی دریافت نکند. با کمترین هزینه مقرون به صرفه ترین خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به مشتری ارائه کند.

ارزانترین خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور

سابن سرویس با تعمیر قطعات به جای تعویض آنها خدمات مقرون به صرفه ای را به مشتری عزیز ارائه می کند.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

سرویس دوره ای پکیج یکی از کارهای ضروری برای مصرف کنندگان پکیج است. اگر سرویس دوره ای انجام شود از هزینه های احتمالی بعدی جلوگیری می شود. گاه پیش می آید در سرویس دوره ای تعمیرکار با سفت کردن یک پیچ و تعویض شیر و شلنگ و تنظیم گاز و رسوب زدایی از یک خسارت زیاد جلوگیری می کند.
خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور در سابن سرویس با تخفیف بی نظیر به مشتریان ارایه می شود. برای آگاهی از تخفیفات سرویس ها اینجا را کلیک کنید.

هزینه رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور

اگر فشار آب کم شد و آب در مدار به کندی گردش پیدا کرد به دلیل رسوب گرفتن پکیج است. رسوب زدایی پکیج یعنی کلسیم و منیزیمی که رسوب کرده اند در پکیج پاک شوند. تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور برای این کار از اسید استفاده میکند و تمامی رسوب های پکیج را از بین می برد و جان تازه ای به پکیج ایران رادیاتور می دهد.

سرو صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور

یکی از مشکلات شایعی که برای پکیج رخ می دهد سروصدای زیاد و ناهنجار پکیج است. این صدا گاه طبیعی است مثلا صدای جرقه زدن و صدای انفجار مانند در زمان روشن شدن پکیج اما در برخی موارد این صداها ناهنجار و غیر طبیعی است. در ویدیوی زیر یکی از راه هایی که از این طریق می توانید این مشکل را برطرف کنید توضیح داده شده است.

کد خطای پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تمام مناطق تهران

حصاربوعلی – رستم آباد- فرمانیه – اوین – درکه – زعفرانیه – محمودیه – ولنجک – امام زاده قاسم (ع – دربند – گلابدره –جماران – دزاشیب – نیاوران – اراج – کاشانک – شهرک دانشگاه – شهرک نفت – دارآباد – باغ فردوس – تجریش – قیطریه –چیذر – حکمت – ازگل
سوهانک – شهید محلاتی – اتوبان امام علی – اتوبان صدر
اقدسیه
الهیه – فرشته
اندرزگو
بلوار ارتش
پارک وی
تجریش
جمشیدیه
دیباجی
سعدآباد
صاحبقرانیه
فرمانیه
قیطریه
محمودیه
مقدس اردبیلی
مینی سیتی
نوبنیاد
ولیعصر
کاشانک
کامرانیه

تهران-منطقه ۲

بوعلی
سعادت آباد
مدیریت
کوهسار
پونک
شهید چوب تراش
شهید خرم رودی
صادقیه شمالی شهرک هما
صادقیه
شهرآرا
کوی نصر
پردیسان
شهرک آزمایش
تهران ویلا
برق آلستوم
تیموری
طرشت
همایونشهر
توحید
زنجان
شادمهر
ایوانک
دریا
شهرک قدس
آسمانها
درختی
فرحزاد
مخابرات
پرواز
آزادی
اتوبان حکیم
اتوبان شیخ فضل اله نوری
اتوبان محمد علی جناح
اتوبان نیایش
اتوبان یادگار امام
بهبودی
جلال آل احمد
خوش شمالی
ستارخان
شادمان
شهرک ژاندارمری
شهرک غرب
گیشا
مترو شریف
مرزداران

تهران-منطقه ۳

آرارات
ونک
امانیه
زرگنده
درب دوم
رستم آباد و اختیاریه
داودیه
سید خندان
دروس
قبا
قلهک
کاوسیه
اختیاریه
پاسداران
جردن
جلفا
خواجه عبداله
دولت ( کلاهدوز )
شیخ بهایی
شیراز
ظفر
ملاصدرا
میدان کتابی
میرداماد
ولیعصر(بین پارک وی ونیایش)

تهران-منطقه ۴

مهران
کاظم آباد
کوهک
مجیدیه و شمس آباد
پاسداران و ضرابخانه
حسین آباد و مبارک آباد
شیان و لویزان
علم و صنعت
نارمک
تهرانپارس غربی
جوادیه
خاک سفید
تهرانپارس شرقی
قاسم آباد و ده نارمک
اوقاف
شمیران نو
حکیمیه
قنات کوثر
کوهسار
مجید آباد
اتوبان بابایی
اتوبان باقری
اتوبان صیاد شیرازی
بنی هاشم
پلیس
دلاوران
رسالت
سراج
شمس آباد
شهدا
صیاد شیرازی
علم وصنعت
فرجام
لویزان
میدان ملت
هروی
هنگام

تهران-منطقه ۵

شهران جنوبی
شهران شمالی
شهرزیبا
اندیشه
بهاران
کن
المهدی
باغ فیض
پونک جنوبی
پونک شمالی
حصارک
شهرک نفت
کوهسار
مرادآباد
پرواز
سازمان برنامه جنوبی
سازمان برنامه شمالی
ارم
سازمان آب
اباذر
فردوس
مهران
اکباتان
بیمه
آپادانا
جنت آباد جنوبی
جنت آباد شمالی
جنت آباد مرکزی
شاهین
آیت الله کاشانی
اشرفی اصفهانی
ایران زمین شمالی
بلوار تعاون
بلوار فردوس
بولیوار
پونک
پیامبر
جنت آباد
سازمان برنامه
ستاری
سردار جنگل
سولقان
شهر زیبا
شهران
شهرک اکباتان
شهید مهدی باکری

تهران-منطقه ۶

نجات اللهی
ایرانشهر
پارک لاله
کشاورز غربی
نصرت
۱۶آذر
سنایی
بهجت آباد
عباس آباد
قزل قلعه
سیندخت
گلها
شیراز جنوبی
گاندی
ساعی
یوسف آباد
جهاد
جنت
آرژانتین
اتوبان همت
اسکندری
امیر آباد
بلوار کشاورز
توانیر
جمال زاده
حافظ
زرتشت
طالقانی
فاطمی
فلسطین
میدان انقلاب اسلامی
میدان ولیعصر
وزراء
کارگر شمالی
کردستان
کریم خان

تهران-منطقه ۷

شارق الف
دهقان
شارق ب
گرگان
نظام آباد
خواجه نصیر و حقوقی
خواجه نظام شرقی
خواجه نظام غربی
کاج
امجدیه خاقانی
بهار
سهروردی باغ صبا
شهیدقندی- نیلوفر
عباس آباد- اندیشه
حشمتیه
دبستان
ارامنه الف
ارامنه ب
قصر
آپادانا
امام حسین
انقلاب
خواجه نظام
سرباز
سهروردی
شریعتی
شهید مدنی
شیخ صفی
عباس آباد
مدنی
مرودشت
مطهری
مفتح جنوبی
هفت تیر

تهران-منطقه ۸

تهرانپارس
دردشت
مدائن
هفت حوض
فدک
زرکش
نارمک
مجیدیه
کرمان
لشگر شرقی
لشگر غربی
وحیدیه
تسلیحات
جشنواره
سبلان

تهران-منطقه ۹

استادمعین
دکتر هوشیار
شهید دستغیب
فتح
امامزاده عبداله
شمشیری
سرآسیاب مهرآباد
مهرآبادجنوبی
استاد معین
سی متری جی
طوس
مهر آباد جنوبی
مهرآباد
امامزاده عبدالله
فتح – صنعتی

تهران-منطقه ۱۰

بریانک
سلیمانی تیموری
شبیری جی
هفت چنار
سلسبیل جنوبی
کارون جنوبی
هاشمی
زنجان جنوبی
سلسبیل شمالی
کارون شمالی
آذربایجان
آزادی
امام خمینی
جیحون
حسام الدین
خوش
دامپزشکی
رودکی
سینا
قصرالدشت
مالک اشتر
نواب
کارون
کمیل

تهران-منطقه ۱۱

شیخ هادی
انقلاب
امیریه ( فرهنگ )
فروزش
قلمستان
منیریه
حشمت الدوله – جمالزاده
اسکندری
دخانیات
مخصوص
جمهوری
حر
انبار نفت
آگاهی
راه آهن
عباسی
هلال احمر
ابوسعید
اسکندری جنوبی
پاستور
حسن آباد
گمرک
وحدت اسلامی
ولیعصر
کارگر جنوبی
کاشان

تهران-منطقه ۱۲

بهارستان
فردوسی
امامزاده یحیی
پامنار
بازار
سنگلج
تختی
هرندی
آبشار
قیام
کوثر
ایران
دروازه شمیران
امین حضور
پانزده خرداد
پیچ شمیران
خراسان
ری
سعدی
لاله زارنو
مولوی
میدان قیام

تهران-منطقه ۱۳

صفا
شهید اسدی
زاهد گیلانی
اشراقی
دهقان
نیروی هوایی
پیروزی
حافظیه
امامت
شورا
آشتیانی
زینبیه
سرخه حصار
تهران نو
دماوند
نیرو هوایی

تهران-منطقه ۱۴

شکوفه
چهارصد دستگاه
جابری
دژکام
شاهین
مینای شمالی
نیکنام
آهنگران
بروجردی
صد دستگاه
فرزانه
سر آسیب دولاب
شیوا
نبی اکرم (ص)
شهرابی ( قیام )
شکیب
پرستار
سیزده آبان
ابوذر
تاکسیرانی
مینای جنوبی
دولاب
خاوران
آهنگ شرقی
آهنگ
قصر فیروزه
اتوبان محلاتی
افراسیابی شمالی
اندرزگو
پاسدارگمنام
شهید محلاتی
فلاح
نبرد
هفده شهریور

تهران-منطقه ۱۵

مظاهری
مینابی
بیسیم
شوش
طیب
مطهری
ابوذر
هاشم آباد
اتابک
شهید بروجردی
کیانشهر شمالی
کیانشهر جنوبی
رضویه
مشیریه
افسریه شمالی
افسریه جنوبی
مسعودیه
والفجر
قیامدشت
خاورشهر
آهنگ
اتوبان بعثت
افسریه
خاوران
مشیریه

تهران-منطقه ۱۶

جوادیه
نازی آباد
خزانه
شهرک بعثت
علی آباد شمالی
یاخچی آباد و چهارصد دستگاه
تختی
علی آباد جنوبی
باغ آذری
راه آهن
رجایی
هلال احمر
یاخچی آباد

تهران-منطقه ۱۷

ابوذر غربی
آذری
امامزاده حسن(ع)
یافت آباد
جلیلی
زهتابی
زمزم
سجاد
گلچین
وصفنارد
ابوذر شرقی
باغ خزانه
بلورسازی
مقدم
ابوذر
امام زاده حسن
قزوین
قلعه مرغی
میدان بهاران

تهران-منطقه ۱۸

فردوس
تولیدارو
بهداشت
ولیعصر شمالی
رجائی
ولیعصر جنوبی
صادقیه
صاحب الزمان
یافت آباد جنوبی
یافت آباد شمالی
شاد آباد
هفده شهریور
امام خمینی (ره )
شمس آباد
خلیج فارس شمالی
خلیج فارس جنوبی
اتوبان آزادگان
خلیج فارس
سعید آباد
شهرک صاحب الزمان
شهرک ولیعصر

تهران-منطقه ۱۹

خانی آباد نو شمالی
اسفندیاری و بستان
بهمنیار
خانی آباد نو جنوبی
شریعتی جنوبی
شریعتی شمالی
شکوفه جنوبی
شکوفه شمالی
نعمت آباد
دولت خواه
اسماعیل آباد
شهید کاظمی
رسالت
خانی آباد نو
عبدل آباد

تهران-منطقه ۲۰

اقدسیه
صفائیه
ظهیر آباد
غیوری
جوانمرد
حمزه آباد
دیلمان
فیروزآبادی
منصوریه
۱۳آبان
دولت اباد
شهادت
استخر
بهشتی
سرتخت
علائین
نفر آباد
ولی آباد
امین آباد
تقی آباد
نظامی
عباس آباد
کهریزک

تهران-منطقه ۲۱

شهرک دریا
تهرانسر غربی
تهرانسر شرقی
باشگاه نفت
تهرانسر مرکزی
شهرک پاسداران
تهرانسر شمالی
شهرک آزادی
شهرک فرهنگیان
شهرک استقلال
شهرک دانشگاه
چیتگر شمالی
چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن)
ویلا شهر
وردآورد
شهرک غزالی
شهرک شهرداری
اتوبان تهران کرج
بزرگراه فتح
تهرانسر
شهرک ۲۲بهمن
شهرک دانشگاه شریف

تهران-منطقه ۲۲

دهکده المپیک
زیبا دشت بالا
گلستان شرقی
زیبادشت پائین
شریف
گلستان غربی
امید – دژبان
شهید باقری
آزادشهر
پیکان شهر
دریاچه چیتگر
شهرک راه آهن – شهرک گلستان

نوشته های مشابه

9 دیدگاه در “نمایندگی مجاز و تخصصی ترین مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *